fotografia slubna jaka lampa

fotografia slubna jaka lampa

Top 8 Tajemnice starej zabytkowej Drukuj Identyfikacja – czyli jak rozpoznać Zabytkowej Drukuj w 8 krokach

Sekret 1: Będziemy zakładać masz autentyczny stary druk i że nie jest to tani reprodukcji. Reprodukcje zazwyczaj nie są nic warte, ponieważ są one bardziej aktualne i były produkowane masowo. Pierwszym jest tajemnicą, że tylko antyczne druku można uznać za prawdziwy antyk.

Sekret 2: Co to jest przedmiotem mojego druku? Może się to wydawać oczywiste, ale można go opisać w kilku słów: Czerwona róża, wieża Eiffla, jezioro krajobraz, religijny itp Tutaj chcesz zapisać kilka możliwych opisy dwóch słów, które opisują swoją drukiem.

Sekret 3: Czy istnieje tytuł do mojego druku? Często tytuł obecny jest pod obrazem swojej antycznej druku opisujący lokalizację, osoby lub przedmiotu przedstawionych. Jest to jeden z najbardziej wartościowych bitów informacji w identyfikacji wydruku. Napisz to w dół.

fotografia slubna jaka lampa

Sekret 4: Czy istnieje autorskich na dole wydruku? Jeśli istnieje roku autorskich wówczas druku jest prawdopodobnie mniej niż 200 lat. Anglicy zaczęli rok drukowanie copyright pod koniec 1700 roku i było to po innych drukarek w 19 wieku. Należy wziąć pod uwagę cały rok.

Sekret 5: Czy istnieje drobnym drukiem na dole po lewej stronie? Jest to tradycyjnie gdzie nazwa artysty, z którego wykonana jest wydruk został wymieniony. Nazwa ta jest często następuje liter DEL Delin lub delt który jest skrótem łacińskiego, a termin „wyciągnął”. Jest to imię artysty. Wiele klasycznych odbitek 19 i wcześniejszych wieków nieść adnotacji. Nie zapomnij napisać to w dół.

Sekret 6: Czy jest drobnym drukiem na dole po prawej stronie antyczne druku? To jest, gdy nazwa grawera zostanie znaleziony. Grawer był tym, który wygrawerowany wizerunek sztuki, które znajduje się na wydruku. Nazwa grawera jest często następuje łacińskiego skrót sc.
Wpis zawdzięczamy