fotografia inscenizowana

fotografia inscenizowana

Wojny nie trzeba walczyć

Można zrobić całkiem dobrą sprawę, że choć historia Stanów Zjednoczonych ujawnia wielkie i trwałe innowacje w biznesie i przemyśle, można by argumentować, że historia również patent to historia wojny. W zależności od własnej definicji roboczej wojny, nie robiąc żadnych badań zidentyfikować trzynaście wojen angażujących USA Nasz rząd twierdzi, że wszystkie z nich były nie tylko konieczne, ale w dużej mierze wymuszone na nas.www.zadluzenia.com/artykul/wszystko-o-provident-pozyczki-dla-zadluzonych-oferta-i-opinie/ Z mojego punktu widzenia pierwsza wydaje się nieco „niepewna”, jeden był zdecydowanie zmuszony na nas, a co najmniej jedenaście były w rzeczywistości naszego wyboru, mimo że nasi przywódcy twierdził, że nie miał wyboru.

wkład kominkowy na wymiar

Uważam Revolutionary War „niepewna” Wojna 1812 roku na pewno wymuszonej na nas i meksykańska Wojna 1846-1848, wojny między państwami, amerykańsko-hiszpańskiej wojny, I wojna światowa, II wojna światowa, Korea, Wietnam Irak i, II Iraku i Afganistanu wszystkie wojny z wyboru. Chyba brakowało niektórych, ale lista ta opowiada.

Prawie bez wątpienia, prawie wszyscy Amerykanie uważają, że nie miał wyboru, do buntu przeciwko Anglii i tworzą nowy kraj. Oczywiście założycieli myślałem. A może na dłuższą metę było to nieuniknione. Ale były „fakty” w czasie tak jasne, że musimy działać, jak i kiedy to zrobiliśmy? Wszyscy wiemy pozycję założycieli „na ten temat, ale jest to możliwe, że klasa polityczna w Anglii myślałem również, że” fakty „wyraźnie uzasadnić swoje stanowisko? Jaka była ich pozycja we własnych oczach?

Po pierwsze, Anglia uwierzyli i praktykowana merkantylizm w tym czasie. Merkantylizm zasadniczo zakłada, że ??kraj pochodzenia założył kolonie dla korzyści ekonomicznych czy militarnych dla kraju, a nie specjalnie dla kolonistów. Podczas gdy amerykańscy koloniści byli obywatele zdecydowanie angielski, był to obywatelstwo, które w oczach Anglii był to swego rodzaju „wtórnym” obywatelstwa, który zdecydowanie umieszczone pełne obowiązków obywatelskich na amerykańskim, bez „naprawdę”, dostarczając im wszystkich korzyści w praktyce.
Wpis zawdzięczamy