fotografia do prawa jazdy

Odległości są transversed z prędkością światła (myśli), z podmiotami, które pojawiają się jako ludzie, ale nie tylko naprawdę.

Niektóre są ogromne i przerażające, niektóre są mniejsze i piękne. Są to rasy dżinów, albo Geniis.

Dowody UFO

Aby zastosować dzisiejsze zjawiska UFO niektórych ET gdzieś jest dość prosta, ale również, że quotable zjawiska świateł na niebie, uprowadzenia ludzi, zwierząt gospodarskich okaleczenia, kręgi zbożowe, a także obiektów pojawiających się i znikających znikąd wspomniano raz po raz w historii z Genii.

To nie są nowe idee albo. W opowieściach Salomona, on też porusza się na całym Saudyjskiej (jak to robił?), Przejmuje kontrolę nad Jinn (Geniis) o magicznych środków, ogranicza się naprawdę źli do małych butelek stanął ze swoim Seal (która jest dziś błędnie nazywany gwiazda Dawida). Prace Geniis można łatwo przypisać do zjawiska UFO, gdy rozpatrywana w tym świetle.

Te „historie” z Biblii, Koranu. Mahabharata, Avesta (starożytne Zoroastrian – Persian świętych pism) , egipskie i Starożytne chińskie teksty, może być po prostu „tak dużo dymu”. Logicznie więc tam, gdzie jest tak dużo dymu, nie musiał być ogień. W rzeczywistości istnieje tak wiele historii, które zostały przesłuchane przez iw tylu wieków, i języków, że niektóre z nich muszą być prawdziwe.

Genii zakładać dowolny kształt i muszą lub chcą. Lecą zarówno widoczny i niewidoczny. Uprowadzić, stosunki, leczyć i zabijać ludzi. Czasami są korzystne, a niekiedy bardzo złośliwe, zwłaszcza te w powietrzu (tzw Ifrits) i wydaje się rozkoszować zakłócających ludźmi. Mogą być religijny (niektórzy byli Żydami, niektórzy byli muzułmanie), albo celowo złe, a zbliżona do demonów.

Wszystkie te działania, gdy spojrzał w sposób obiektywny, można przypisać do UFO i ET tematów.

Kościół chrześcijański, przez średniowiecze, i przez całą drogę aż do epoki wiktoriańskiej, miał wiele wspólnego z tłumienia tego rodzaju wiedzy.Dziś jesteśmy wolni, aby wrócić i sprawdzić nasze przeszłość, a wraz z nim, być może, zbyt Genii uwalnia się jeszcze raz, aby przyczynić się reagować i nadal pomieszać rasy ludzkiej.

Wpis zawdzięczamy