fotografia produktowa

fotografia produktowa Kapitan zapewnił pasażerów, że Lusitania było szybko zostać zatopiony przez okręty podwodne, a blisko dwa tysiące osób w końcu wypłynął na niej. Amerykański rząd wyraźnie w tym prezydent Wilson, była całkowicie świadoma sytuacji, w tym fakt, że Niemcy poczynił znaczne wysiłki, aby przekonać cywilów nie płynąć na statku. Wydaje się, że rząd USA nie starał się powstrzymać swoich obywateli przed żeglowania na statku.

Niemiecki okręt podwodny zauważył Lusitania pobliżu Irlandii. Brytyjska Admiralicja poinformowała kapitana statku, że U-łodzie były w okolicy i do zmiany kursu. Okręt wystrzelił swoją ostatnią torpedę na Lusitanii, który spowodował ogromne szkody i statek zatonął w ciągu piętnastu minut. Wcześniej niemieckie okręty podwodne pozwolił pasażerów i załogi statków „, aby wprowadzić łodzie ratunkowe przed zatonięciem swój statek, ale kapitan atakującego Submarine twierdził, że nie może komunikować się ze statku z powodu gęstej mgły w okolicy. Zatonięcie spowodowało ogromne poruszenie w Anglii i Stanach Zjednoczonych, mimo że oba rządy i potencjalni pasażerowie byli więcej niż odpowiednio poinformowany, że Lusitania zdecydowanie przenoszenia broni, które pozwoliły jej zastrzeżeniem tonie w świetle prawa międzynarodowego i że Niemcy w pełni przeznaczony ją zatopić ,

fotografia produktowa

W to, co wydaje się być niezwykle nieszczere akt w świetle ekstremalnych wysiłków dokonanych przez Niemców, aby utrzymać cywilów żeglowania na statku, prezydent Wilson cytowane zatopienie Lusitanii w przemówieniu wypowiedzenia wojny przeciwko Niemcom. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że dla USA, I wojna światowa była wojną z wyboru.

Według rejestru publicznego, nie ma najmniejszej wątpliwości, że Franklin Roosevelt rozpaczliwie chciał przyłączyć się do Brytyjczyków w czasie II wojny światowej, a przez dwa lata starał się przekonać Amerykanów, że udział amerykańska była niezbędna.
Wpis zawdzięczamy