fotografia architektury

fotografia architektury Byliśmy eksporterami netto ropy naftowej i stali w czasie i Japonii uzyskuje swoje potrzeby dla każdego z nas. Na rozkaz Roosevelta porucznik komandor w marynarce przygotowano listę działań możemy podjąć, aby zwrócić Japonię do wojny. Kluczem do programu było odcięte zasilanie Japonii oleju i stali. Jedyną alternatywą dla zaspokojenia ich potrzeb naftowe leżała daleko na południe w Pacyfiku na holenderskich wysp Jawa i Sumatra. Jednak Japonia nie może uzyskać dostępu do tego źródła dostaw, podczas gdy USA Navy nakazał Oceanu Spokojnego.

Odcięcie Japonii dostęp do ropy w USA zmusi Japonię do ataku na Pearl Harbor, w nadziei na wyeliminowanie możliwości floty amerykańskiej, aby utrzymać Japonię dostępu holenderskich wysp. autor tego planu Roosevelta powiedział, że taki niespodziewany atak na Pearl Harbor najprawdopodobniej przyczyną śmierci dwóch do trzech tysięcy amerykańskich marynarzy. Roosevelt uznał, że dopuszczalne. Atak nastąpił w dniu 7 grudnia 1941 roku, „Dzień, który żyje w niesławie”, powiedział Roosevelt.

fotografia architektury

Byliśmy zmuszeni odwecie wypowiedzenia wojny Japonii. Ponieważ Japonia i Niemcy były sojusznikami, Niemcy oświadczyły również wojnę z USA, dokładnie to, co Roosevelt naprawdę chciał. Gdy Kongres wypowiedziały wojnę Niemcom, Roosevelt praktycznie zignorował wojny z Japonią. Przez wojnie kampanii Pacific ucierpiała z powodu braku wystarczających sił, statków, dostaw iw ogóle wszelkiego rodzaju niezbędnych dostaw wojennych, ponieważ większość naszego wsparcia udał się do wojny z Niemcami. Ze względu na conniving Roosevelta, choć faktycznie zaatakowane przez Japonię, łącząca Anglię przeciwko Hitlerowi pewno się WW II wojny wyboru.

fotografia architektury

Wojna koreańska jest dość specyficzna w amerykańskiej historii wojskowości. Ani nasz kraj, ani wysokość sojusznika został zaatakowany.
Wpis zawdzięczamy