fotografia krajobrazowa

fotografia krajobrazowa

Tak więc, Amerykanie musieli płacić podatku skarbowej, podatku od herbaty i tak dalej, podczas gdy pacjenci w innych częściach królestwa może zapłacić podatki, ale płacą oni. Były też inne problemy, takie jak rzadko wymienione prawa, aby towary mogły być przewożone do Anglii tylko na statkach „English”. Oczywiście każda strona myśli swoje stanowiska w sprawach całkowicie logiczne i właściwe, a więc byli do odpowiednich stron.

fotografia krajobrazowa

Mogliśmy kontynuować dochodzenie roszczeń i roszczeń wzajemnych obu stronach, wszystkie takie roszczenia zupełnie logiczne jednej lub drugiej strony, ale byłoby to bezcelowe. Centralna fakt, że tak naprawdę liczy znacznie więcej niż kłótnie nad podatkami, reprezentacja, i tak dalej, jest fakt, że potrzeby i pragnienia kolonistów ewoluowała jako kolonie wzrosła z ledwo funkcjonalnych placówek Imperium się samowystarczalny, dość zamożnych przedsiębiorstw. Ich zależność od Anglii miał znacznie spadły na wiele sposobów, a ich wartość fiskalna do Anglii w końcu zaczęły wypłacać dywidendy z inwestycji, czasu, a nawet krwi kraj pochodzenia zużyła w imieniu kolonii. I wywołać wojnę między amerykańskimi koloniami i Anglia „wątpliwe”, ponieważ z różnych postaw po obu stronach mogą prawdopodobnie osiągnęły rozwiązanie rzeczywistych problemów między nimi, ale niezależność była prawdopodobnie nieuniknione w dłuższej perspektywie. Stanowisko po stronie Amerykanów, że zostały „zmuszone” do buntu odzwierciedlenie ich emocjonalne zaangażowanie, jak również czynniki prawne i ekonomiczne. Więc będę trzymać się „niepewna”.

fotografia krajobrazowa

The War of 1812 to zupełnie inna sprawa. Nie ma nic „niepewna” o tym. Brytyjski wyraźnie przekroczył tradycyjne prawa narodów w odniesieniu do innych narodów. Brytyjczycy zatrzymał amerykańskich okrętów wojennych i pod wrażeniem niby „brytyjskich poddanych” do ich floty.
Wpis zawdzięczamy