fotografia korporacyjna

Brytyjczycy jednostronnie nałożone restrykcje handlowe, które wpłynęły amerykańskiego handlu. Amerykanie twierdzili, że były brytyjski wspieranie indyjskich ataki na amerykańskich osiedli, prawdopodobnie wraz z uzasadnieniem. Ponadto oba kraje zwyczajowo zaatakował okręty z drugiej.

Choć Napoleonic Wars zajęty Brytanię, Amerykanin wkroczyła na ziemie, kanadyjskich wciąż posiadanych przez Wielką Brytanię. Pod koniec wojny, Wielka Brytania stała się bardziej aktywna w odzyskaniu swoich kanadyjskich gospodarstw, reigniting wrogości między dwoma krajami. W końcu okazuje się, że oba kraje po prostu zmęczony ciągłym konflikcie, co ważniejsze zakłócać handlu, i po prostu nazwał go remis. Stosunkowo szybko po zakończeniu działań wojennych, weszli w okres wspólnego dobrobytu poprzez handel, aw końcu zaczęli wspólne interesy, często pracują razem. Liczę to jako wojny musieliśmy walczyć.

Meksykański Wojna 1846-1848 kiedyś prosta sprawa Meksykanów pod Santa Anna atakujących terytorium amerykańskim następstwie aneksji Teksasu USA w 1845 roku, które wciąż uważane Meksyk swoje terytorium, czyli wojna zmusiła nas. Nowsze stypendium Eisenhower i inni sugerują, że Amerykanie rzeczywiście fałszywy atak na siebie w rzekomo terytorium Stanów Zjednoczonych Ameryki, żądając inwazję do Meksyku w zamian. Prezydent Polk uprzywilejowanych amerykański ekspansjonizm i zatwierdzony wojny. Pozornie jedynym członkiem rządu amerykańskiego, który pachniał szczura był kongresman Abraham Lincoln, który wielokrotnie domagał się szczegółowych informacji na temat „dokładnie”, gdzie domniemany atak miał miejsce, z których każdy rząd ignorowane.

Meksyk nie był w stanie militarnie odeprzeć inwazji Amerykanów. Ogólne Scott wysłał jedną siłę południe przez środek kraju, zdobywając miasta z małym problemem. Scott wysłał kolejną siłę drogą morską do miejsca lądowania w pobliżu Mexico City, i zamontowany amfibię ataku na słabo broniony terytorium.
Wpis zawdzięczamy