fotografia komunijna

fotografia komunijna Aby zaspokoić potrzeby komunikacyjne, prawie 200 mln non-native speakers nauczyć się mówić po angielsku w różnym stopniu. To nie jest pretekst, http://www.tbv.pl/nowe-inwestycje-lublin aby nie uczyć się języka obcego, jednak jak już pokryte w innym artykule.

# 2 – Hiszpański (329000000 +)

Nieznane dla wielu, co zwykle nazywamy „Hiszpański” jest tylko jednym z kilku języków i dialektów używanych w Hiszpanii. Jest specjalnie kastylijskim Hiszpański której myślimy, kiedy mówimy o języku hiszpańskim. Podobnie jak angielski, hiszpański rozprzestrzenia się głównie przez kolonizacji. Oznacza to, że jest obecnie używany w wielu różnych miejscach na całym świecie przez wiele różnych narodów. Takie wykorzystanie rozpowszechniony został nagrodzony Hiszpański z cześć jednego z oficjalnych języków Organizacji Narodów Zjednoczonych.

fotografia komunijna

# 1 – Mandarin Chinese (845000000 +)

Mandaryński jest językiem narodowym Chińskiej Republiki Ludowej, i jako taki może pochwalić się aż o 845 mln głośników. Jeśli dodamy do każdego, kto mówi po mandaryńsku jako dodatkowego języka, a ty patrzysz na ponad 1 miliard ludzi! I głośniki Mandarin nie ograniczają się tylko na Chinach. Istnieją duże chińskie społeczności w wielu innych krajach azjatyckich, a także Im dalej odległych ziem, takie jak w Europie, Ameryce Północnej, a teraz jeszcze Afryce. To nie dziwi więc, że jest to również jeden z oficjalnych języków Organizacji Narodów Zjednoczonych i jednym z najszybciej rozwijających się języków na Ziemi.

fotografia komunijna

Języki nie dokonać cięcia

Niektórzy uczeni powszechnie języków, a pożyteczne, nie dość dokonać cięcia. Wielu nawet nie sprawiają, że na 100 milionów native speakerów. Francuski, niemiecki i włoski są mniej niż 100 milionów dolarów, z języków takich jak Portugalski Punjabi i ich bić. To nie znaczy, że nauka tych języków jest mniej użyteczne, po prostu coś do rozważenia, jeśli ktoś chce nauczyć się innego języka.

Wpis zawdzięczamy