fotografia dnia roboczego

fotografia dnia roboczego

UFO – fakt czy fikcja

Jeden temat, który fascynuje miliony ludzi na całym świecie jest nie istnieją UFO? Istnieją fakty comelling które wskazują na ich istnienie i tutaj będziemy patrzeć na materiał dowodowy w sposób bardziej szczegółowy.

Chociaż znany temat dla dosłownie tysięcy lat (w rzeczywistości wymienione w najwcześniejszych znanych pism) przedmiotem UFO nadal fascynuje nas.

S.E.T.I. Projekt, niezliczone prywatni detektywi, organizacje krajowe avariety krajach poświęcone są badania na istnienie UFO i zjawisk ET wszystkie dają pewną wiarę w istnienie takich obiektów i podmiotów.

Fizyka się z punktu „A”, które jest nawet kilka tysięcy lat świetlnych od Ziemi do punktu „B” została uznana nawet przez mistrzów takich jak Einstein i Oppenheimer.

Co ciekawe, ich teorie i teraz matematyczne uzasadnienie Oznaczałoby to, że podróże kosmiczne możliwe, ale rzeczywiście, nie jest zbyt praktyczne. Tak więc, otwory ślimakowe, czas osnów i inne urządzenia, które stosuje się w celu wyjaśnienia możliwości dalej.

fotografia dnia roboczego

Przedmiotem niezliczonych filmów i książek i trzeba powiedzieć, cały przemysł, wyrósł, czyniąc przedmiotem atrakcyjne ekonomicznie.

Starożytni jednak były dość przyzwyczajeni do zjawisk i wiedział dokładnie, co to było, i być może nadal jest.

Starożytni Indianie przyzwyczajony do latania przy użyciu metod innych niż mechaniczne na dywanach lub maszyn. Pushpa wymienione w piśmie Sakralnej Mahabharaty (ponadczasowa epicka Indii) użyto do lotu w całych Indiach i innych miejscach.

Rzeczywiście, podróż Rama z powrotem ze Sri Lanki po wojnie został szczegółowo opisany z powietrza, a nie mniej, niż wydaje się około 5000 metrów!

Arabian Nights, kolejny klasyczny, a może znacznie więcej niż tylko bajki i opowieści, wspomina lot non-mechanicznego na dywanach i innych obiektów.

Wpis zawdzięczamy