fotografia jak zaczac

fotografia jak zaczac

Wprowadzenie do RF Isolators

Wszelkie urządzenia mikrofalowego niekoniecznie musi zatrudniać izolatory RF do zapobiegania niepożądanych sygnałów od ingerencji z wyjściem nadajnika. W rzeczywistości, izolatory są niezwykle ważne dla zabezpieczenia elementów RF przed prądami wysokiej rangi i odbicia sygnału.www.nts-energy.pl/pompa-ciepla-powietrze-woda-dimplex.html Izolatory istnieje duże zapotrzebowanie, ponieważ musimy mieć dużą liczbę odbiorników i nadajników w wielu miejscach. Warunki geograficzne odgrywają znaczącą rolę, powodując zakłócenia w transmisji danych i głosu.

materiały ferrytowe wykorzystywane są do produkcji izolatorów RF. Są one w stanie określić kierunek przepływu prądu wpływającego do urządzenia i rozpraszają lub unieruchomić go odpowiednio. Oczywiście, istnieje wielu producentów produkujących tego typu rzeczy, ale należy być ostrożnym w wyborze tego , który wytwarza towary, które oferują wydajność na najwyższym poziomie.

Oto główne specyfikacje izolatora RF:

Częstotliwość (MHz): Jest to częstotliwość roboczą urządzenia. Sprawdzić izolatory o wysokiej pasmo częstotliwości. W zależności od specyfikacji, uzyskać izolatory oferujących szeroki zakres 0,8 GHz do 26 GHz.

fotografia jak zaczac

Izolacja (dB): Minimalny poziom izolacji od portu wyjścia do portu wejściowego. Zazwyczaj powinno to być co najmniej 16 dB, chociaż izolatory ocenione przez 20 dB są również dostępne.

Tłumienność (dB): To oznacza utratę sygnału z wejścia do portu wyjściowego. Idealnie powinno być tak niskie, jak to możliwe.

Moc (W): Dwa rodzaje władzy w grę wchodzą tutaj. Moc wyjściowa odnosi się do ilości energii, że izolator może przenosić się od wejścia do wyjścia, a odwrotne zasilanie reprezentuje ilość energii, która jest izolator przeznaczony do przewozu od wyjścia do wejścia.

Musisz wybrać izolator, który jest zgodny z normami RoHS i REACH. Można zdecydować się na stosowanie złącza SMA lub N, w zależności od specyfikacji produktu.

Wpis zawdzięczamy