fotografia dokumentalna

fotografia dokumentalna Zabijanie po obu stronach, ale Kuwejt zyskał sympatię na świecie po zwolnieniu z sfałszował historię, że iraccy żołnierze zabijania noworodków. Obecność Iraku tak daleko na południe również zagrożona Arabia Saudyjska pól naftowych, strategicznie ważne dla Stanów Zjednoczonych i pierwszy prezydent Bush nakazał American Military tyle, aby chronić tych pól naftowych w celu ratowania Kuwejt przed dewastacją.mieszkania w samym centrum Lublina Po znacznym nagromadzonych w tym sił alianckich z kilku krajów, General Schworzkopf doprowadziły druzgocący atak na siły irackie, popychając je w kierunku Bagdadu. Schworzkopf urwał wprowadzania Bagdad, chcąc nie część Partyzantka miejska. Ameryka spojrzał na razie jako wielkie zwycięstwo dla USA, a operacja służył jako bardzo silny budowniczy morale dla USA

Poza znacznymi politycznych aspektów operacji, to zwykle nie kwalifikuje się jako „wojnę”, ale to sprawiło Ogólne Schwarzkopf i generał Colin Powell bohaterów narodowych. Spektakl sprowadzenia czołgów amerykańskich i rozbijając irackiego oporu były prawdopodobnie przeznaczone do brzegu prezydenta H.W. Losy polityczne Busha, jak Irak z pewnością by wycofał się na samą groźbą poważnego zaangażowania USA. Zdecydowanie wydaje wpaść wojnie kategorii wyborem.

fotografia dokumentalna

Po 9/11 ataków na Nowy Jork, Stany Zjednoczone rząd twierdził, że uzyskał informacje wskazujące, że atak został sterowana przez Osamę bin Ladena-lider grupy terrorystycznej Al-Kaida. Prezydent G. Bush twierdził, że Osama bin Laden, ukrywa się w Afganistanie, i zaatakował ten kraj w październiku 2001 Akcja USA odprowadzeń obejmował również Wielkiej Brytanii, Australii i Polski. Francja, Niemcy, Nowa Zelandia i Kanada zdecydowanie przeciwny operacji. Zakres działania rozszerzył zastąpić rządzącej talibom funkcjonującego rządu i eliminacji przemysłu opium. Operacje nadal do dnia dzisiejszego.

Wpis zawdzięczamy