fotografia ciekawostki

Jesteśmy również powiedział, że wojna była o zaniepokojenia praw członkowskich w części południowej, przede wszystkim prawo do opuszczenia Unii, ale wydaje się mało prawdopodobne, że będzie secesji jeśli inne kluczowe kwestie mogłyby zostać rozliczone.

fotografia ciekawostki

Jak unpatriotic jak może się wydawać, jedynym poważnym problemem, który nie może być rozwiązany były pieniądze, a na ten temat Lincoln był całkowicie nieruchome .

Jedynym źródłem dochodów dla rządu federalnego w tym czasie była taryfa. Rewolucja przemysłowa była jeszcze w powijakach na północy i produkowane tylko na tyle dobra, aby zaspokoić swoje potrzeby, a nie miał nadwyżkę w handlu na południe.fotografia ciekawostki Dlatego Południowa dostarczane bawełnę i tytoń do Anglii w zamian za jakość produkowanych wyrobów. W związku z tym istniały najsilniejsze więzi między Południem i Anglii, a nie między Południa i Północy. Stworzyło to trudnego problemu, ponieważ South zebrano 85% taryfy od handlu z Anglii, ale ze względu na swoją siłę polityczną w stosunku do południa, 85% pieniędzy zebranych spędził w Ameryce Północnej, głównie na poprawę użyteczności publicznej, takich jak drogi , mosty, rozwój portu i tak dalej.fotografia ciekawostki To był krytyczny problem na południe, bo to było jasne dla wszystkich, w tym północną, że dni są policzone niewoli pomimo wszystkiego South może zrobić. British Navy, a także, utrzymywane patrole niewolnictwo Unii wzdłuż wybrzeża niewolniczej Afryki odkąd przepis konstytucyjny przeciwko niewolnictwu weszła w życie w 1805 roku Podczas śmiałe niewolników dotarła patroli, ilość niewolników idących Ameryki spadła drastycznie, które, Oczywiście, wzrost ich ceny. Złożoność tego problemu, wskaźnik urodzeń wśród niewolników spadła poniżej stopy zastąpienia, głównie z powodu braku zrozumienia źródeł choroby, które również tendencję do wzrostu kosztów przemycanych niewolników.
Wpis zawdzięczamy